حمایت از احداث و تکمیل ساختمان موسسه قرآنی

✅ بسم الله الرحمن الرحیم✅

🔹 با مشارکت کارگروه قرآن و عترت خاتم الاوصیاء در صدد استفاده از ظرفیت مردمی برای تکمیل یا احداث ساختمان موسسات قرآنی مردمی در حال جریان است لذا نیاز به اطلاعات جامعی دارد.
👇👇👇👇
🔹 در صورتی موسسه قرآنی در استان لرستان دارای مجوزی برای احداث ساختمان ,زمینی با مالکیت قطعی در اختیار دارد  و یا از طریق رایزنی با نهاد های دولتی , مجموعه های مردمی یا خیرین محلی امکان تهیه زمین دارد و برای احداث یا تکمیل نیازمند منابع مالی باشد با تکمیل برگه ضمیمه شده به صورت تایپی و ارسال از طریق پست پیشتاز تا تاریخ  20 دی ماه 1396 به آدرس خرم آباد  ابتدای کوی جهادگران بعد از دانشگاه علمی کاربردی مرکز آموزش های تخصصی قرآن کریم اتحادیه تشکل ها و موسسات مردمی , فرهنگی قرآن وعترت لرستان به شماره پستی 681763113 به شماره تلفن 33226368  اقدام نمایند.

🔵 نکات ضروری قابل توجه :
✅ موسسه داری مجوز معتبر بوده و اثبات کند بعد از تکمیل ساختمان می تواند به صورت مستقل و خودکفابه فعالیت های قرآنی بپردازد.

✅ اولویت با مناطق محروم و یا مناطقی که فاقد موسسه قرآنی می باشد.

✅ جمع آوری اطلاعات به هیچ عنوان منوط به انجام تعهد نیست  لذا به محض بررسی و ایجاد منابع از طریق استان اطلاع رسانی می گردد.

👇👇👇👇👇
🔹  دانلود فرم درخواست

  ( حتما تایپ شده و ممهور به مهر موسسه بعد از تایپ و پرینت باشد و ارسال به صورت پست پیشتاز + ارسال فرم تایپ شده word بدون نیاز به مهر (به صورت خام ) نیز از طریق نرم افزار پیام رسان سروش به شماره 09127469815 )

 

برای دانلود نسخه ویندوز پیام رسان سروش اینجا کلیک کنید