آغاز ثبت‌نام دوره تفسیر عمومی قرآن در لرستان

طرح دوره تفسیر کوتاه مدت 20 سوره آخر قرآن به صورت مجازی

ثبت نام از طریق شماره گیری کد دستوری                                                        #7*309309*1*6655*

مدیرعامل اتحادیه مؤسسات قرآنی لرستان از اجرای دوره آموزشی عمومی تفسیر قرآن کریم در استان هماهنگ با کل کشور خبر داد و گفت: این دوره در سایت آموزش مجازی قرآن کریم با تدریس حجت‌الاسلام والمسلمین محسن قرائتی انجام می‌شود.
 

روح‌الدین بلواسی، مدیرعامل اتحادیه مؤسسات فرهنگی ـ مردمی قرآن و عترت لرستان روح‌الدین بلواسی، مدیرعامل اتحادیه مؤسسات فرهنگی ـ مردمی قرآن و عترت لرستان در گفت‌وگو با ایکنا از لرستان، از آغاز ثبت‌نام دوره تفسیر عمومی قرآن در استان خبر داد و گفت: این دوره با همکاری سازمان دارالقرآن‌الکریم، تبلیغات اسلامی و اتحادیه مؤسسات قرآنی کشور و اتحادیه قرآنی لرستان در سایت آموزش مجازی قرآن کریم با تدریس حجت‌الاسلام والمسلمین قرائتی برگزار می‌شود.

وی افزود: قرآن‌آموزانی که علاقه‌مند به شرکت در این دوره هستند پس از دریافت تأییدیه ثبت‌نام از مؤسسه مجری با استفاده از کدملی خود به‌عنوان نام کاربری و رمز عبور از قسمت ورود کاربر وارد داشبورد شخصی خود شده و محتواهای آموزشی را مشاهده می‎کنند.

بلواسی با بیان اینکه این دوره تفسیر قرآن به دو صورت آفلاین و آنلاین است، اضافه کرد: کددستوری در نظر گرفته شده برای قرآن‌آموزان لرستانی می‎توانند با شماره‌گیری کد دستوری #۷*۳۰۹۳۰*۱*۶۶۵۵*  وارد لینک ثبت‌نام شوند. این دوره تفسیر قرآن مربوط به ۲۰ سوره آخر جزء ۳۰ قرآن از تفسیر تولید محتوای چنددقیقه‌ای حجت‌الاسلام والمسلمین محسن قرائتی است که ثبت‌نام آن از چهارشنبه، ۱۹ آبان شروع شده و تا دو هزار نفر ظرفیت برای استان تعیین شده است.

مدیرعامل اتحادیه مؤسسات فرهنگی ـ مردمی قرآن و عترت لرستان با بیان اینکه آزمون این دوره نیز آخر دی‌ماه امسال برگزار خواهد شد، گفت: آموزش آنلاین این دوره تفسیر قرآن در استان با حضور حجت‌الاسلام مصطفی تیموری، از اساتید قرآنی و مدرس حوزه و دانشگاه در بستر فضای مجازی برگزار خواهد شد و به پذیرفته‌شدگان گواهی پایان دوره اعطا می‌شود.

بلواسی در خاتمه یادآور شد: برای افرادی‌که در این دوره ثبت‌نام کنند و هم‌زمان در یک کلاس قرآنی روانخوانی و صحیح‌خوانی نماز که از طرف اتحادیه قرانی در فضای مجازی و آف‌لاین هست ثبت‌نام و شرکت کنند به قید قرعه جوایز ارزنده‌ای از قبیل کارت هدیه پنج میلیون ریالی از طرف اتحادیه قرآنی اهدا خواهد شد و با هدایت به نزدیک‌ترین مؤسسه و تشکل قرآنی و با کلاس حضوری جبرانی و آزمون، مدرک معتبر دریافت خواهند نمود

انتهای پیام