اختصاص تسهیلات به قرآنیان لرستان

حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی امیدیان، مدیرعامل اتحادیه مؤسسات قرآنی ـ مردمی لرستان ضمن بیان این مطلب گفت: نشست مشترک اتحادیه با حضور اکبر علی‌خانی، مدیرعامل بانک رسالت شعبه لرستان و محبی، مسئول بانکداری اجتماعی رسالت  ۱۹ مردادماه برپا شد.
وی با اشاره به اینکه جلسه فوق با موضوع اعطای تسهیلات به مؤسسات قرآنی برگزار شد، ادامه داد: این بانک به‌دلیل اینکه رویکردشان برای اعطای تسهیلات شرعی است، طی این جلسه رایزنی کردیم تا با درنظر گرفتن شرایط و ضوابط قرآنیان این استان تسهیلات با نرخ سود کم برای مؤسسات و تشکل‌های قرآنی درنظر گرفته شود.
امیدیان عنوان کرد: لذا مقرر شد طی هر ماه مبلغی معادل هشت میلیون تومان به این امر اختصاص پیدا کند که براساس انیازهای مؤسسات و خانه‌های قرآن، طبق اولویت طی هر ماه دو تا سه مؤسسه برای اخذ وام دو تا سه میلیون تومانی به بانک رسالت استان معرفی شوند.
مدیرعامل اتحادیه مؤسسات قرآنی ـ مردمی لرستان بیان کرد: لذا صحبت‌های اولیه انجام گرفته و تفاهم‌نامه‌ای در این راستا طی هفته آینده به امضای طرفین می‌رسد که ان‌شاءالله از شهریورماه این تسهیلات به مؤسسات متقاضی و براساس اولویت اعطا خواهد شد